Bohemia Crystal – investícia s takmer neobmedzenou životnosťou

Krištálová miska Samboa gold 35 cm

Investícia do krištáľu, karlovarského porcelánu a muránskeho skla je rovnako hodnotná a výnosná ako investície do starožitností, umenia, mincí alebo známok. Investori z celého sveta bežne zaraďujú krištáľ do svojho portfólia.

Hodnota, ktorá sa dedí z generácie na generáciu

✔ Vydrží veľmi dlho, možno aj storočia, ako môžeme vidieť napríklad na hradoch a zámkoch.
✔ Súčasný krištáľ sa vyrába na moderných strojoch, čím je dosiahnutý nielen vysoký lesk, kvalita a ešte dlhšia životnosť.
✔ Krištáľ interiér doslova rozžiari. Krištáľ totiž rozkladá svetelné spektrum, a ak naň zasvieti slnko vytvorí tzv. farebné svetelné spektrum. Iba brúsený krištáľ dokáže rozložiť denné i umelé svetlo do celej oblasti viditeľného dúhového spektra.
✔ Nie je to iba záležitosť slávností, ako by sa mohlo zdať. Krištáľ sa hodí do každého interiéru a štýlu ako doma, tak vo verejných priestoroch.
✔ Dizajn krištáľu je nadčasový. Nielen v domácnostiach, ale aj v hoteloch a reštauráciách vytvárajú dlhé roky tu správnu atmosféru.

„Investícia do zlata, krištáľu, karlovarského porcelánu a muránskeho skla v BOHEMIA CRYSTAL je strážcom hodnoty par excellence.“

Bezpečný investičný prístav a uchovanie majetku pre ďalšie generácie

Krištáľ, porcelán a muránske sklo si stále zachováva a zvyšuje svoju hodnotu. Je to hodnota, ktorá sa dedí z generácie na generáciu. Tým viac, čím vyšší je podiel ručnej práce a kvalitného materiálu. Ročný nárast ceny je minimálne 4 – 6 % (taký úrok neposkytuje žiadna banka).

„Dlžníci zlyhajú, trhy skolabujú, avšak krištáľ, karlovarský porcelán a muránske sklo ako najvyššia forma bezpečných peňazí mieri nahor.”

Čajová súprava pre 6 osôb Berna tri grácie zlatá linka

Hodnotové uchovanie majetku pri zvyšujúcej sa inflácii

Je to hodnota, ktorá neomrzí. Ľudia sa s ním sťahujú, dedí sa z generácie na generáciu. Kreslo sa ošúpe, stôl prederie, ale BOHEMIA CRYSTAL vás životom sprevádza ďalej.

„Len čo papierová mena začne dostávať trhliny, útek ku krištáľu a porcelánu môže byť búrlivý.”

Misa BURA zlatá D20 cm

Špičková kvalita 1. triedy

Zhodnotenie investície, ktorú Vám nezabezpečí ani banka nájdete v BOHEMIA CRYSTAL. Doprajte si sklenené a krištáľové produkty a darčekové sety. Tie najkrajšie výrobky. Tradícia od roku 1876. 

„Čo je krásne, je i dobré, a čo je dobré, čoskoro bude i krásne.“

www.crystalbohemia.sk

Dokoratívne dózy

Autor: © Bohemia Crystal

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *